Faydabul Blog

Faydabul.com Blog ile gayrimenkul, otomotiv, dekorasyon gibi bir çok kategoride bilgi ve tecrübe edinmek için bu blogu takip etmenizi öneririz.

Faydabul.com Yenilendi

Faydabul.com Yenilendi

2016’nın başlarında yayına giren web sitemizle kullanıcıların ihtiyaçlarını en hızlı şekilde bulabilmelerini hedefledik. Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri için  üyelerinden gelen feedback’leri çok iyi değerlendirdik. Bu dönüşümlerin bize ve ekibimize katkısı sayesinde çok şeyler öğrendik.

Bu tecrübeler sayesinde faydabul.com’u daha verimli ve çok daha keyifli kullanılabilir bir hale getirdik.

Yeniliklerimizde neler var peki;
  • Önceden bireysel ve kurumsal üye diye ifade ettiğimiz üyelik türlerini kavram kargaşası yaratmasın diye kaldırdık. ''ÜYE'' ve '' HİZMET VEREN ÜYE ''olarak güncelledik. Böylece faydabul.com'u yeni keşfedecek kullanıcılarımız içinde kolaylık sağladık.
  • Üyelerimiz için ''Fayda Para'' sistemini sunduk. Web sitemizi kullanmaları, tavsiye etmeleri ve de yayınlayacağımız anketlere katılmaları sayesinde 'Fayda Para' kazanmalarını sağladık. Bu paraları anlaşmalı alışveriş sitelerinde kullanabilecek ya da yine faydabul.com sitesi içerisindeki fırsatlardan yararlanıp harcayabilecekler.
  • Hizmet veren üyelerimiz için ''Canlı Bağlantı Desteği'' sağladık. Üyelerle yazışabilecekleri, görüntülü olarak sohbet edebilecekleri bu sistem sayesinde firmalar kullanıcılarla daha samimi iletişim kurabilecek.
  • Hizmet veren üyelerimiz için yine harika bir fırsat geliştirdik. Bize üye firmalar portföylerini profiline ekleyebilecek , birden fazla ilden talep alabilecek, istedikleri takdirde belirledikleri fiyat aralığındaki talepleri görebilecek. Sektörel bazda branş ve uzmanlık alanlarına göre talep alabilecek.
  • Hizmet veren üyemiz kredisi bitmiş olsa bile 10 gün boyunca gelen taleplerini ayrıntılı bir şekilde okuyabilecek. (10 günden sonra kredi yüklememiş olsa bile bölgesinden gelen talep bildirim sayısını almaya devam edecek)
  • Hizmet veren üyelerimiz pazar araştırması amaçlı geçmişe dönük talepleri belli kredi karşılığında görebilecek ve istatistiksel analizler yapabilecekler.
  • Faydabul.com kredi paketlerinde de yenilik yaptık; ''Standart Paket'' ''Ekonomik Paket'' ve ''Flex(Esnek)Paket'' seçenekleri ile Hizmet veren üyelerimize kolay ve kullanışlı avantajlar sunduk.
Sitemizi tercih eden kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulan tüm hizmet ömür boyu ücretsiz olarak sunulmaya devam edecektir. Birçok üyemizin kendi ifadeleriyle de söylediği gibi hayatı kolaylaştırıp kendilerini değerli hissettiren faydabul.com sizlerden gelecek tüm istek ve yeniliklere açık olarak sürekli gelişmeye ve kendini yenilemeye devam edecek. Bizimle daha güçlü olacağının farkında olan mevcut kullanıcılarımıza ve potansiyel kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. https://www.faydabul.com/