Faydabul Blog

Faydabul.com Blog ile gayrimenkul, otomotiv, dekorasyon gibi bir çok kategoride bilgi ve tecrübe edinmek için bu blogu takip etmenizi öneririz.

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat yaptırırken bilmeniz gereken bazı noktalardan bahsedeceğim sizlere. Evden eve nakliyat sürecinin iyi sonuçlanabilmesi için aceleci davranmamanız gerekiyor. Hangi nakliyat firması sizin isteklerinizi karşılayabilir diye bunun araştırmasını yapmalısınız. Şehirler arası nakliyattan beklentiniz sadece taşısın yeter ise boş yere nakliyat tutmayın. Bulun bir kamyonet kendiniz taşıyın daha az masraf edersiniz ve paranızda cebinizde kalır. Tabi kırılan dökülen ya da kaybolan eşyalarınızdan da siz sorumlusunuz. Yani dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak istemezsiniz değil mi. s_115_ps

Eşyalarınıza değer veriyorsanız, değer taşıyan profesyonelleri tercih etmenizde fayda var derim. Yapmanız gereken günlerce evden eve taşımacı aramak, bütün internet sitelerini alt üst etmek falan değil. Faydabul.com'u daha önce bir çok kez duyduğunuzdan eminim. Evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında sizlerin yardımına koşuyor. Hizmet almak istediğiniz kategoriyi belirledikten sonra geriye talep oluşturarak kriterlerinizi size hizmet sağlamak isteyen taşımacılara anlaşılır bir şekilde aktarmanız kalıyor. Bütçenize uygun anlaşabileceğiniz firmalar size faydabul.com aracılığıyla dönüş yapıyor. Ve hayat kolaylaşıyor.

Bu bizim size sağladığımız zamandan kazandıran hizmetimiz. Peki taşıma firmalarından neler beklemeniz gerekiyor onlara değinelim.

Eğer şehir içinde bir yere taşınacaksanız o zaman şehir içi firmaları tercih edin. Daha uygun fiyatlara evinizi taşıttırabilirsiniz. Taşınma işlerinizde firmanın güvenirliğini mutlaka teyit edin. Taşıma yapabileceği K-1ve K-3 belgesindeki yazılı unvanları Türkiye Ticaret Sicilinde araştırın. K belgesini kendi doldurduğu belli olan firmalardan uzak durun.

Eşyalarınızın paketlenmesinden tutunda eşyaların taşınma sırasındaki sigortasına kadar yapabilecek, alanında uzmanlaşmış nakliye şirketlerini seçin. Bu kadar güvenlik önemlerini nasıl kontrol edebiliriz diye düşünmeyin. Zaten faydabul.com a üye taşıma firmaları bu konuda kendini kanıtlamıştır. İş güvenliğine sahip, çalışma ahlakının müşteri memnuniyet odaklı olduğu firmalardan hizmet alabileceğiniz ortamı faydabul sağlıyor.

Taşınma sürecinizi konuşup, taşıma firması ile yapabileceğiniz sözleşmeyi de imzaladığımızda geriye bir şey kalmıyor. Siz eşyalarınızı güveneceğiniz, titiz çalışan firmalarla çalışmaya özen gösterin. Bahsettiğimiz noktalar dışında atladığımız ya da unuttuğumuz ayrıntılar için kendi tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz

Mutlu Haftalar...