Gizlilik Politika Sözleşmesi

  • Anasayfa
  • Gizlilik Politika Sözleşmesi

Gizlilik Politika Sözleşmesi

Belgenin Sisteme Eklenme Tarihi : 08.12.2017 11:04
Belgenin Güncellenme Tarihi : 08.12.2017 11:04

Son güncelleme tarihi: 06/03/2017

Bu beyan faydabul.com (Faydata Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Tic. A.ş)’un gizlilik politikasını içerir. Faydabul.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Faydabul.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Faydabul.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Faydabul.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru, öneri veya üyelik iptal işlemi için bilgi@faydabul.com email adresine e-mail gönderiniz.